Back to Top

Proiecte

Aqua Magic Mamaia

Auchan 2 Constanta

Gradinita Perlutele Marii Constanta

Liceu Al.Cuza Focsani

Liceu Hurmuzescu Deva

Loc Joaca Parc Babadag Tulcea

Minihotel Citadel Eforie Sud

Piscina Puro Beach Mamaia

Teren Tenis Privat Arad

Teren Tenis Tabara Zimnicea

Auchan Militari Cabina Proba

Entrance Office

Entrance Office 2

Private House 1

Roof Terance SPA

Sala Budeasa-Bascov

Sala Gaesti

Sala Moreni

Sala Sport

Sala Turnu Magurele 1

Sala Turnu Magurele 2

Terasa Restaurant 1

Terasa Restaurant 2

Produse Bergo

Galerie video

Certificari ISO

Parteneri Bergo Flooring

Reprezentati zonali

Clic pe una din zonele din imaginea alaturata pentru a putea vizualiza detaliile despre reprezentantul zonal pentru produsele Bergo.

Floorcover Solutions

Showroom: Str. Cismelei, nr.16
Depozit: Str. Caraiman, nr.3
Constanta, Romania
Telefoane: 0722 852 951, 0784 852 951
office@floorcover.ro

Floorcover Solutions

Showroom: Str. Cismelei, nr.16
Depozit: Str. Caraiman, nr.3
Constanta, Romania
Telefoane: 0722 852 951, 0784 852 951
office@floorcover.ro

Modus Floor

Str. Amurgului, Nr. 1, Timisoara
Laurentiu Iosif
0734.990.677
laurentiu@modusfloor.ro
Claudiu Maritan
0734.990.679
claudiu@modusfloor.ro
office@modusfloor.ro

Stadt Construct

Str. Henri Barbusse Nr. 1-3, Cluj Napoca
Adrian Ielciu
0727.897.548
adrian.ielciu@stadtconstruct.ro
Mihai Boca
0735.167.731
mihai.boca@stadtconstruct.ro
Claudia Podarelu
0724.057.731
office@stadtconstruct.ro

Insightfloor

Str.Povernei, Nr.32,
Sector 1, Bucuresti
office@insightfloor.ro
Marius Vasile
0728.082.778
marius@insightfloor.ro
Catalin Cinca
0734.335.288
catalin.cinca@insightfloor.ro