Reprezentati zonali

Clic pe una din zonele din imaginea alaturata pentru a putea vizualiza detaliile despre reprezentantul zonal pentru produsele Bergo.

Floorcover Solutions

Showroom: Str.Cismelei, nr.16
Depozit: Str.Industriala, nr.3
Constanta, Romania
Telefoane: 0722 852 951, 0784 852 951
www.floorcover.ro
office@floorcover.ro

Evesicran

Showroom: Str.Traian Vuia, Nr.1A, Suceava
Depozit: Str.Eroilor, Nr.66, Suceava, 720103
Suceava, Romania
Program de lucru : Luni – Vineri - intre 8 – 17
Telefoane: 0731.212.952, 0721.080.202, 0731.212.950, 0731.212.953
www.evesicran.ro
evesicran@yahoo.com

Modus Floor

Str. Amurgului, Nr. 1, Timisoara
Laurentiu Iosif
0734.990.677
laurentiu@modusfloor.ro
Claudiu Maritan
0734.990.679
claudiu@modusfloor.ro
office@modusfloor.ro

Stadt Construct

Str. Henri Barbusse Nr. 1-3, Cluj Napoca
Adrian Ielciu
0727.897.548
adrian.ielciu@stadtconstruct.ro
Mihai Boca
0735.167.731
mihai.boca@stadtconstruct.ro
Claudia Podarelu
0724.057.731
office@stadtconstruct.ro

Insightfloor

Str.Povernei, Nr.32,
Sector 1, Bucuresti
office@insightfloor.ro
Marius Vasile
0728.082.778
marius@insightfloor.ro
Catalin Cinca
0734.335.288
catalin.cinca@insightfloor.ro